Alla priser visas inklusive moms

Medarbetare

Bertil Wallin
Säkerhetsinstallatör/Ekonomi

Branscherfarenhet sedan 1982. 
Innehar mästarbrev.

Kenny Östergren 
Säkerhetsinstallatör

Arbetsledare för installation/Projektering. 
Mycket god produktkännedom och branscherfarenhet sedan 1987.

Telefon: 070 770 05 01
E-post: bertil.wallin@lasborgen.se
Telefon: 070 770 05 08
E-post: kenny.ostergren@lasborgen.se


Fredrik Fors
Säkerhetsinstallatör

Installatör med spetskompetens inom svets och
metallarbeten. Arbetat som installatör sedan 1998.
Innehar Mästarbrev.

Joachim Fors
Säkerhetsinstallatör

Installatör med lång erfarenhet sedan 1996
med ett brett kontaktnät inom branschen och
underliggande leverantörer.
Innehar Mästarbrev.

Telefon: 070 770 09 52
E-post: fredrik.fors@lasborgen.se
Telefon 070 770 09 51
E-post: joachim.fors@lasborgen.se


Kenneth Strömberg
Säkerhetsinstallatör

Installatör med inriktning på larm, passersystem och
CCTV. Mycket god kunskap inom elektronik och
svagström. Arbetat som installatör sedan 1996. 
Innehar gesällbrev.

Patrik Lindström
Säkerhetsinstallatör

Installatör med inriktning på larm, passersystem
och CCTV. God kunskap inom elektronik och svagström.
Arbetat som installatör sedan 2010.
Innehar gesällbrev.
Telefon: 070 770 05 15
E-post: kenneth.stromberg@lasborgen.se
Telefon: 070 770 09 53
E-post: patrik.lindstrom@lasborgen.se


Tomas Håkansson
Säkerhetsinstallatör

Johan Hagström
Säkerhetsinstallatör

Telefon: 070 770 22 30
E-post: tomas@lasborgen.se
Telefon: 070 771 37 40
E-post: johan@lasborgen.se


Fredik Karlsson
Butik

Lars Taberman
Butik

Telefon: 070 772 31 55
E-post: fredrik.karlsson@lasborgen.se
Telefon: 070 770 47 21
E-post: lars@lasborgen.se

 

Alla priser visas inklusive moms